|       |   EN

Wydział Ekonomiczny - aktualności

Poszukujemy studenta do pracy od 5 do 9 października. Stawka za 5 dni to 1200 zł brutto, a praca polega na realizacji 500 dwuminutowych anonimowych ankiet w restauracji McDonald's w Gorzowie przy ulicy Myśliborskiej. Czas pracy: od 11.00 do 22.00. Proste zlecenie, dobra wypłata! Zapraszam chętnych do kontaktu telefonicznego


Roksana Malinowska-Bogusz
koordynator terenowy IPSOS
tel. 601224683

 

konferencja

XV Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2023 “Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”, odbędzie się 23-26 marca 2023 roku w formie hybrydowej (Lublin/online). Wydarzenie potrwa aż 4 dni, z czego 23-26 marca będziemy mieli możliwość spotkania zdalnego i łączenia się z Uczestnikami na całym świecie. Natomiast 25-26 marca będziemy mieli okazję prowadzić sesje stacjonarne (również transmitowane online).

Konferencja

 

Katedra Rachunkowości i Katedra Zarządzania Finansami Wydziału Ekonomicznego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają do udziału w XI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Rachunkowość i Finanse. Teoria i Praktyka, która odbędzie się 17 listopada 2022 roku.

Studenci I roku!

Lektorat języka rosyjskiego odbywać się będzie zdalnie za pomocą platformy Teams.

Język rosyjski jest kontynuacją ‒ nie ma grupy od podstaw.

Proszę zapisywać się na zajęcia na adres e-mail: huchto@student.ajp.edu.pl

Należy podać kierunek studiów.

Zajęcia prowadzi prof. AJP dr Halina Uchto.

 

konkurs

Szanowni Państwo,

zachęcam Studentów, Absolwentów i Doktorantów Państwa uczelni do udziału w drugiej edycji Konkursu Prezesa ZUS na najlepszą pracę licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych.

LINK DO ANKIETY:

https://badania.pbs.pl/eurostudent.pg?id_rspo=106

 

EUROSTUDENT – opowiedz nam, co u Ciebie

Bierzemy udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to cykliczny projekt, który pozwala na uchwycenie trendów przydatnych w kształtowaniu polityki publicznej. Dołącz już dziś!

Back to top