Wydział Ekonomiczny - aktualności

Logotyp konferencjiWydział Ekonomiczny AJP serdecznie zaprasza na IX Ogólnopolską Konferencję Naukową Rachunkowość i Finanse. Teoria i Praktyka 2019, która odbędzie się 17 października 2019 roku przy ul. Fryderyka Chopina 52, budynek nr 5, w auli im. Stanisława Kirkora.

 

 

W auli Akademii im. Jakuba z Paradyża 26 września 2019 roku miało miejsce II Forum Gospodarcze Gorzowski Archipelag Rozwoju: kompetencje przyszłości, w którym wzięły udział władze Wydziału Ekonomicznego w osobach Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju dr Małgorzaty Trockiej, Prodziekan ds. studenckich dr Magdaleny Byczkowskiej oraz kierownika Zakładu Rachunkowości i Zarządzania Finansami dr Andrzeja Kucińskiego.

Rektor prof. dr hab. Elżbieta Skorupska-Raczyńska i Senat AJP mają zaszczyt zaprosić Państwa na Inaugurację Roku Akademickiego 2019/2020,

która odbędzie się 1 października 2019 r. w Auli im. prof. Stanisława Kirkora, w budynku nr 5, przy ul. Fryderyka Chopina 52. Inaugurację poprzedzać będzie Uroczysta Msza Św. oraz uroczysty pochód do kampusu AJP.

W dniach 23-27 września br., odbędzie się Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS. Zapraszamy wszystkich prowadzących działalność gospodarczą, a także osoby chcące założyć firmę.

W dniu 6 września 2019 roku na Polu Golfowym „Zawarcie” w Gorzowie Wielkopolskim miało miejsce XVII Spotkanie Seminaryjno-Integracyjne Pracodawców FRIDAY EVENTTOP 2Ol9 pod hasłem: ,,Kostrzyńsko-Słubicka SSE - nowe możliwości wsparcia inwestycji", w którym wziął udział dr Andrzej Kuciński pełnomocnik Dziekana do spraw współpracy z przedsiębiorcami.

biret czarnySerdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenie dyplomów ukończenia studiów w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, która dla absolwentów wszystkich wydziałów odbędzie się 12 lipca 2019 r. o godz. 10.00 w Auli im. prof. Stanisława Kirkora budynek nr 5 przy ul Fryderyka Chopina 52.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top